USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Caju Itaunas Itaunas (Espirito Santo) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Casa Caju Itaunas

ex. Casa Caju Itaúnas

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

37

Casa Caju Itaunas

 Wi-Fi
 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Χώρος για καπνιστές

Ειδική αίθουσα καπνίσματος

 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Η Casa Caju Itaunas απέχει 20 λεπτά με τα πόδια από το Κρατικό Πάρκο Itaunas και παρέχει πρόσβαση στην εσωτερική αυλή.

Αυτό το κατάλυμα απέχει 1 χλμ. από χώρους ψυχαγωγίας, όπως Buraco do Tatu.

Οι επισκέπτες της παραθεριστικής κατοικίας μπορούν να απολαύσουν τη θέα στην παραλία.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Ειδική αίθουσα καπνίσματος
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Ιδιωτική παραλία

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Παραλία
  • Κήπος

Στο δωμάτιο

  • Αίθριο
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 13:00 έως 18:00
Check-out: από 08:00 έως 13:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Caju Itaunas;

    Οι πελάτες της η Casa Caju Itaunas μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση.
  • ❓

    Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Caju Itaunas;

    Οι πελάτες της η Casa Caju Itaunas είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Casa Caju Itaunas, Βραζιλία

Itaunas Sem Numero, Itaunas (Espirito Santo), Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved